Z Andrusem po Kolbuszowej

W kolejnym odcinku wędrówek po Galicji Artur Andrus zawitał do Kolbuszowej. A ponieważ nasze miasto słynie z zawodów nordic walking,  dlatego klubowicze Kolbuszowskiego Klubu Nordic Walking, mieli zaszczyt towarzyszyć dziennikarzowi w nagraniu Jego wejścia do Kolbuszowej. Wspaniałą panoramę naszego miasteczka zapewniły pagórki od strony Weryni i tam, pośród zieleni, gość rozpoczynał poznawanie naszej miejscowości i prezentowanie jej.

Artur Andrus to postać znana i bardzo lubiana przez wielu słuchaczy radia i telewidzów. Jest człowiekiem bardzo sympatycznym i otwartym. Bardzo szybko pojął „tajniki” prawidłowej techniki chodzenia z kijkami. Po krótkiej lekcji przystąpiliśmy do nagrania. Plan reżyserski przewidywał wejście pana Artura, a zawodnicy zwartą grupą mieli Go wyprzedzić i odejść w stronę miasta. Po kilku próbach udało się nagrać prawidłowe wejście. Ku zadowoleniu wszystkich, bo dzień 31.07.2017 r. zapowiadał się upalnie i już o 800, kiedy rozpoczynało się nagranie było bardzo gorąco. Ku wspomnieniu kilka fotek.

Arrow
Arrow
Z Andrusem po Kolbuszowej 31.07.2017
Slider